Aydeğer Mühendislik
a y d e ğ e r
Hakkımızda

00

+

Yıllık
Tecrübe

  • YG İşletme Sorumluluğu

  • Trafo - Hücre Bakımı

  • Topraklama - Paratoner

  • Kompanzasyon

  • OG Arıza Tespit ve Servis

  • Kanalizasyon ve Yağmur Suyu Proje

  • İçmesuyu Proje

  • OSB alt yapı proje

  • Elektrik Proje

Hakkımızda

30. Yılına Dayanan Tecrübe ve Kalite…

1991 yılında inşaat mühendisi Harun AYDEĞER tarafından kurulan Aydeğer Mühendislik, 1991’den beri artan tecrübe ve kalitesi ile tüm Türkiye’ye hizmet sunmaya devam ediyor.

Her geçen gün kendini bir adım daha ileri taşıyarak hizmetlerine devam eden Aydeğer Mühendislik, yenilikçi iş modelleriyle birlikte, kaliteli ve uygun fiyatlarda hizmetler sunarak sektördeki konumunu güçlendiren ve aynı zamanda her geçen gün bu konumunu daha da yukarılara taşıyan bir şirkettir.

Harun Aydeğer öncülüğünde kurulan şirketimiz, bünyesinde bulunan onlarca ekip personeli ile kurulduğu günden bu yana tüm hızıyla çalışmalarına devam etmiştir. Şirketimiz, Mustafa Aydeğer’in 2015 yılındaki İTÜ elektrik mühendisliğinden mezun olmasından sonraki süreçte elektrik alanındaki hizmetlerini artırmaya devam etmiştir.

Kurulduğu günden bu yana kentsel altyapı, organize sanayi bölgeleri, gölet ve barajlar için birçok inşaat ve elektrik projesini başarı ile gerçekleştirmiştir. Çalışma alanlarımız olan yüksek gerilim işletme sorumluluğu, topraklama ölçüm ve raporlaması, enerji kimlik belgesi, elektrik projeleri, içme suyu ve kanalizasyon projeleri gibi geniş bir yelpazede müşterilerimize nitelikli hizmetler sunmaktayız.

Aydeğer Mühendislik Devlet Su İşleri, Büyükşehir Belediyeleri (İSKİ, ASKİ, BUSKİ vb.), Organize Sanayi Bölgeleri, üniversiteler ve daha pek çok kurum ve kuruluşa büyük bir memnuniyetle hizmet vermiştir.

Müşterilerimiz için değer oluşturmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Misyonumuz;

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde dürüstlük ve saygınlık başta olmak üzere, değerlerimiz ve ilkelerimizden taviz vermeden, idari ve teknik şartnamelere uygun olarak kalitesi ve saygınlığı kabul gören örnek bir şirket olarak faaliyetlerimize devam etmektir. Müşteri memnuniyeti esas odaklı, tecrübeli teknik kadrosu ile kaliteli ve projeye uygun çözümler üreterek ekonomik hizmetler sunmak, birincil görevimizdir.

Aydeğer Mühendislik olarak sektörümüzdeki rekabetten ayrılmak ve hep bir adım daha ileride olmak adına sürekli daha iyi ve daha yenilikçi fikirler ve projeler üretmenin peşinde koşuyoruz.  Hedefimiz gerçekleştirdiğimiz projeler için olumlu geri dönüşler almak, bunun da ötesinde müşterilerimizi “mutlu etmektir”.

Aydeğer Mühendislik olarak gerçekleştirdiğimiz projeleri incelemek isterseniz, web sitemizdeki referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tecrübe

Tecrübeli teknik kadromuz ile kaliteli ve projeye uygun çözümler üreterek ekonomik hizmetler sunmaktır.

Güven

Her daim güvenli hizmetler
ve kalite sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimiz için değer oluşturmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Bloglar

Yeni Haberler

Aydeğer Mühendislik