Aydeğer Mühendislik
a y d e ğ e r
Bİze Sorun

Sık Sorulan Sorular

Aydeğer Mühendislik, Kamu Kurumları ve Özel Kuruluşlara Yaptığı Yüzlerce Projede Başarısını ve Kalitesini Kanıtlamaktan Gurur Duyar.

Aydeğer Mühendislik hangi hizmetleri sunuyor?

Trafo Bakım ve Testleri, Kompanzasyon Bakım ve Takibi, Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu, Topraklama Raporu, OG Arıza, Servis, Trafo Kurulum, Enerji Yöneticiliği, Kanalizasyon ve Yağmur Suyu Proje, İçmesuyu Proje, OSB Alt Yapı Proje, Güneş Enerji Sistemleri

Trafo Bakımları Nedir?

Trafo bakımı ve testleri senelik olarak yapılmaktadır. Can ve mal güvenliği açısından Trafo bakım ve testleri , hücre bakım ve testleri , röle ayar ve testleri yapılmalıdır. Aydeğer Mühendislik olarak kaliteli test ekipmanlarımızla ve tecrübeli ekibimizle og bakım ve arıza konularında hizmet vermekteyiz. Trafo Bakım Firmaları arasında yılların deneyimi ile sektördeki uzmanlığımızla, trafo bakımı konusunda en iyisi olmak için çalışıyoruz.

Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Nedir?

YG İşletme Sorumluluğu senelik sözleşme imzalanarak (EMO onaylı) aylık olarak yapılmaktadır. Yüksek gerilim sektöründe lider firmalardan biri olarak, müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Can ve mal güvenliği açısından Trafo YG işletme sorumluluğu yapılmalıdır. Yetkili elektrik mühendisimiz aylık kontrollerini Termal kamera ile yapıp durum tespit raporu hazırlmaktadır. 7/24 ihtiyaç halinde danışmanlık yapıp firma ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Aydeğer Mühendislik olarak kaliteli test ekipmanlarımızla ve tecrübeli ekibimizle Trafo YG işletme sorumluluğu konusunda hizmet vermekteyiz.

Kompanzasyon Bakımı ve Aktif-Reaktif Enerji Takibi Nedir?

Kompanzasyon pano bakım ve kontrolü senelik sözleşme ile yapılmaktadır. Can ve mal güvenliği açısından Kompanzasyon pano bakım ve kontrolü yapılmalıdır. Aydeğer Mühendislik olarak kaliteli test ekipmanlarımızla ve tecrübeli ekibimizle Kompanzasyon pano bakım ve kontrolü konularında hizmet vermekteyiz. Cezasız ve güvenilir kompanzasyon sistemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kompanzasyon sistemlerinde lider firmalardan biri olarak, müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Yılların deneyimi ve sektördeki uzmanlığımızla, kompanzasyon sistemlerinizin her türlü ihtiyacını karşılıyoruz. Uzman mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz, projenizin her aşamasında size destek olacak ve en uygun çözümleri sunmaktadır.

Topraklama Ölçümü ve Raporlaması Nedir?

Topraklama Ölçümü ve Raporlaması İSG ve TSE gereği senede 1 defa yapılmak zorundadır. Can ve mal güvenliği açısından Topraklama ölçümü ,paratoner ölçümü ve İç tesisat kontrolü senede 1 defa yapılmalıdır. Aydeğer Mühendislik olarak kaliteli test ekipmanlarımızla ve tecrübeli ekibimizle Topraklama ölçümü ,paratoner ölçümü ve İç tesisat kontrolü konularında hizmet vermekteyiz. Topraklama ölçümü ,paratoner ölçümü ve İç tesisat kontrolü için Aydeğer Mühendislik ile iletişime geçebilirsiniz.

İçmesuyu Projesi Nedir?

İçmesuyu Proje danışmanlık-çizim firması olarak Aydeğer Mühendislik ile iletişime geçebilirsiniz. Aydeğer Mühendislik olarak tecrübeli ekibimizle İçmesuyu projelerinin hazırlanmasında yurtiçine ve yurdışına hizmet vermekteyiz. Doğru İçmesuyu projeleri ile yanlış uygıulamaların önüne geçmek mümkün. DSİ-İLLER BANKASI-BELEDİYELER vb birçok idareye proje onaylatan AYDEĞER MÜHENDİSLİK ile iletişime geçebilirsiniz. İçmesuyu proje firması.

Kanalizasyon Projesi Nedir?

Kanalizasyon Proje danışmanlık-çizim firması olarak Aydeğer Mühendislik ile iletişime geçebilirsiniz. Aydeğer Mühendislik olarak tecrübeli ekibimizle Kanalizasyon projelerinin hazırlanmasında yurtiçine ve yurdışına hizmet vermekteyiz. Doğru Kanalizasyon projeleri ile yanlış uygıulamaların önüne geçmek mümkün. DSİ-İLLER BANKASI-BELEDİYELER vb birçok idareye proje onaylatan AYDEĞER MÜHENDİSLİK ile iletişime geçebilirsiniz. Kanalizasyon proje firması.

OSB Altyapı Projesi Nedir?

Organize Sanayi Bölgesi Alt Yapı Proje danışmanlık-çizim firması olarak Aydeğer Mühendislik ile iletişime geçebilirsiniz. Aydeğer Mühendislik olarak tecrübeli ekibimizle OSB Altyapı projelerinin hazırlanmasında yurtiçine ve yurdışına hizmet vermekteyiz. Doğru OSB Altyapı projeleri ile yanlış uygıulamaların önüne geçmek mümkün. DSİ-İLLER BANKASI-BELEDİYELER-SANAYİ BAKANLIĞI vb birçok idareye proje onaylatan AYDEĞER MÜHENDİSLİK ile iletişime geçebilirsiniz. OSB Altyapı proje firması.

Güneş Enerji Sistemleri Nedir?

Güneş enerji sistemleri, güneş ışığını elektrik enerjisine dönüştüren ve bu enerjiyi farklı kullanım alanları için sağlayan sistemlerdir. Güneş enerji sistemleri genellikle güneş panelleri, invertörler, batarya depolama sistemleri ve kontrol ekipmanları gibi bileşenlerden oluşur.

Aydeğer Mühendislik